تاریخچه ما

گروه درب های اتوماتیک ماندگار با ۲۰ سال تجربه موفق و سابقه درخشان در طراحی، تولید، نصب و اجرای انواع درب‌های اتوماتیک و راه‌بند در پروژه‌های معتبر ملی توانسته جایگاه ویژه و درخشانی در این زمینه کسب کند.

گروه درب های اتوماتیک ماندگار از سال 2007 نمایندگی انحصاری کمپانی های Lable و Ditec ایتالیا و Erreka اسپانیا را اخذ نموده است .

گروه درب های اتوماتیک ماندگار علاوه بر داشتن نمایندگی انحصاری از شرکت‌های معتبر اروپایی، اقدام به طراحی و تولید با کیفیت ترین اپراتور درب اتوماتیک شیشه ای با استفاده از قطعات منحصر به فرد از نظر شکل طراحی و کیفیت مواد اولیه نموده است. در واقع با توجه به حضور تیم فنی مهندسی توانمند در این زمینه قطعات و لوازم یدکی اپراتورهای درب اتوماتیک را به راحتی طراحی و تولید می‌نماید. خدمات پس از فروش منحصر به فرد و سرویس‌های دوره‌ای از دیگر خدمات گروه درب های اتوماتیک ماندگار است، که توسط کارشناسان مجرب این شرکت در کوتاه ترین زمان ممکن به مشتریان عزیز ارائه می‌شود.

گروه درب های اتوماتیک ماندگار از سال 1397 تولید کننده اولین برند ایرانی درب اتوماتیک شد و محصولات خود را با برند MIG(Mandegar Indastrial Group) تولید و توزیع نموده است. شرکت ماندگار با توجه به توانایی تیم مهندسی خود توان تحویل ۴۸ ساعته سفارش های شما را دارد. 

 

1385

تاسیس شرکت پارسیان درب ماندگار

1386

اخذ نمایندگی کمپانی های Lable و Ditec ایتالیا

1387

نصب درب های اتوماتیک موسسات مهر ایران

1390

تاسیس هلدینگ گروه صنعتی ماندگار

1391

اخذ نمایندگی انحصاری کمپانی ERREKA اسپانیا

1392

اجرای درب های اتوماتیک شعب بانک تجارت ایران

1393

اجرای درب های اتوماتیک شعب بانک صادرات ایران

1394

ایجاد تیم تحقیق و توسعه و مهندسی بازار

1395

ایجاد فرآیند ساخت شرکت چابک بر اساس مدیریت در کلاس جهانی

1397

آغاز طراحی و تولید اولین برند ایرانی درب های اتوماتیک با نام تجاری (MIG)

1398

عقد قرارداد با پالایشگاه های ایران

1399

عقد قرارداد با شرکت های پتروشیمی

1400

تاسیس نمایندگی استان های مازندران – اردبیل – بوشهر

1401

تاسیس نمایندگی استان های هرمزگان – آذربایجان غربی

1402

تاسیس نمایندگی استان های سمنان – آذربایجان

چشم انداز و ماموریت

 گروه صنعتی ماندگار در تلاش است تا با حضور نیروهای متخصص و آموزش دیده به ارتقاء محصولات و تولیدات خود بپردازد و باکیفیتی برتر سهم قابل توجهی از بازر هدف را در ایران و جوامع بین‌الملل به دست آورد.

گروه درب‌های اتوماتیک ماندگار تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرد تا خدمات خود را که شامل تولید درب‌های اتوماتیک، اجرا و نصب ، طراحی و ساخت ،سرویس دیزاین و تعویض و تعمیر قطعات می‌شود، در بهترین کیفیت ممکن به بازار هدف و کارفرمایان عزیز ارائه دهد.

ما استخدام می کنیم به تیم با استعدادهای ما بپیوندید
با ما تماس بگیرید و رزومه خود را ارسال کنید.