مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

02122113110

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی

درب اتوماتیک پارکینگی یک درب بزرگ برای پارکینگ است که در دو نوع کارکرد دستی و یا توسط یک موتور الکتریکی انجام می شود. گروه درب اتوماتیک ماندگار با توجه به سابقه درخشان و طولانی در این صنعت با توجه به نوع پروژه و انداره درب پارکینگ توانایی طراحی و تولید انواع درب اتوماتیک با توجه به نوع پارکینگ، ابعاد و اندازه و سنگینی درب و تعداد ترددها را دارد. تیم مهندسی درب ماندگار در خصوص انتخاب درب اتوماتیک پارکینگی مدل های مختلفی را با توجه به کاربرد آن پیشنهاد خواهد دارد.

درب اتوماتیک پارکینگی گروه دربهای اتوماتیک ماندگار در مدلهای درب اتوماتیک ریلی (300 تا 2200 کیلوگرم)، درب اتوماتیک زیر سقفی، درب اتوماتیک سکشنال و دو لنگه بازویی (هر لنگه 400 کیلو تا 6 متر عرض) عرضه می گردد. این درب اتوماتیک ساخت کمپانی DEA ایتالیا (220 و24 ولت) می باشد و قابلیتهای ویژه ای همچون نصب باتری، مرکز کنترل دیجیتال، دوسرعته و حساس به مانع و … را دارا می باشد.

درب اتوماتیک پارکینگی گروه دربهای اتوماتیک ماندگار دارای 36 ماه گارانتی می باشند. بسته به نوع درب، وزن درب و تردد آن درب اتوماتیک پارکینگی به مدل های مختلف تقسیم می شود:

درب اتوماتیک ریلی گروه درب اتوماتیک ماندگار از وزن 300 کیلوگرم تا 5000 کیلوگرم 24ولت، 220ولت و سه فاز موجود می باشند. این درب اتوماتیک ریلی همانطور که از اسمشان پیداست  به صورت کشویی، در کنار دیوار حرکت می کنند. مزیت این گونه درب اتوماتیک پارکینگی نسبت به مدل درب اتوماتیک لولایی آن، کم جا بودن آنهاست و فضای کمتری از پارکینگ اشغال می کند.

گروه صنعتی درب اتوماتیک ماندگار با بیش از 20 سال سابقه، در زمینه اجرای درب اتوماتیک شیشه ای، درب های اتوماتیک کرکره ای صنعتی و فروشگاهی، درب سریع بالا رونده، انواع مختلف دربهای اتوماتیک پارکینگی و راه بند فعال می باشد.

درب اتوماتیک لولایی تقریباً 90 درصد درب های اتوماتیک پارکینگی مدل لولایی هستند. درب های اتوماتیک لولایی هم به سمت داخل و هم به سمت بیرون باز می شوند. معمولاً وزن این دربها از هر لنگه 100 کیلو تا 600 کیلو می باشد.

سیستم درب اتوماتیک لولایی در دو مدل 24 ولت و 220 ولت موجود هستند. جک های 24ولت برای ترددهای بالا و درب های سبک تر استفاده می شود و جک های 220 ولت برای ترددهای پائین و درب های سنگین تر استفاده  می شود. نوع دیگر جک های لولایی مدل هیدرولیک می باشد که برای ترددهای بالا با وزن سنگین استفاده می شود.

اشتراک گذاری