مشاوره رایگان

مشاوره رایگان

02122113110

اهمیت درب اتوماتیک

اهمیت درب اتوماتیک

با وجود اولین درب اتوماتیک کشویی که در سال 1954 توسط لو هویت و دی هورتون اختراع شد. با اولین نصب در سال 1960 ما هنوز شاهد هستیم که بسیاری از ساختمانها از آنها استفاده نمی کنند. ایده درب اتوماتیک در اواسط دهه 1950 به وجود آمد، هنگامی که دیدند درهای چرخان دستی به سختی در بادهای شدید تگزاس استفاده می شوند.

 

درب اتوماتیک مناسب برای افراد کم توان

افراد معلول باید بتوانند داخل ساختمانها شوند و به روشی ایمن خارج شوند. این امر طیف وسیعی از نیازها را در بر می گیرد و می تواند به معنی درب ورودی گسترده تر، اپراتورهای درب اتوماتیک، اطلاعات صوتی، یافتن روش مناسب و دسترسی سطح یا دسترسی آسانسور باشد.

هرکسی که خدمات ارائه می دهد باید اطمینان حاصل کند که معلولین به راحتی می توانند وارد و خارج شوند و بهترین راه برای انجام این کار استفاده از درب های اتوماتیک است.

درب اتوماتیک به معلولان و افراد کم توان کمک می کند بدون نیاز به کمک دیگران وارد ساختمان شوند و به راحتی از آن خارج شوند.

 

اینستاگرام درب اتوماتیک

 

درب اتوماتیک راحتی و آسایش را فراهم می کند

درب اتوماتیک برای کسانی که دارای کودک هستند و کالکسه حمل می کنند و برای افرادی که دستشان با کیسه های خرید پر است کمک بزرگی است و دیگر نیازی به فشار آوردن اضافه برای باز کردن درب ندارند.

 

درب های اتوماتیک در مکان های شلوغ

در مناطق شلوغ، داشتن درب اتوماتیک همیشه مفید است. مکانهایی مانند سالن های موسیقی، سالن های سینما، مراکز آموزشی، مراکز تفریحی، مراکز خرید و موارد دیگر نیاز به درب اتوماتیک دارند. چرا که هیچکس دوست ندارد در صف طولانی جمعیت بماند.

 

نصب درب اتوماتیک باعث ذخیره پولتان می شود

درب اتوماتیک باعث کاهش مصرف انرژی می شود و می توانند هزینه های گرمایشی را به میزان قابل توجهی کاهش دهند. چرا که آنها فقط در صورت لزوم باز می شوند. این امر باعث می شود تا درها به طور تصادفی باز نشود یا به طور کامل بسته نشود، این باعث حفظ گرما و سرما می شود.

 

درب اتوماتیک باعث صرفه جویی در فضا می شود

درب اتوماتیک کشویی راهی عالی برای صرفه جویی در فضا است. دیگر لازم نیست مشاغل برای درهای چرخشی فضای زیادی را در اختیار این نوع درب ها بگذارند. آنها بهترین راه برای به حداکثر رساندن فضا در مناطق کوچک و در عین حال راحتی برای عابران پیاده نیز هستند.

درب اتوماتیک و تصویر برند

بررسی ها نشان می دهند که مصرف کنندگان، برندی را که دارای درب اتوماتیک هستند را برند بهتر و با کیفیت بالاتری می دانند و اعتماد بیشتری به این نوع برند ها می کنند.

 

شرکت درب اتوماتیک شیشه ای

 

مطالب دیگر مجله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *